Frýdeckomístecká policie hledá svědky dopravní nehody

02.10.2018
Ilustrační foto
Dne 20. září 2018 okolo 18:50 hodin v obci Bystřice, místní část Paseky poblíž autobusové zastávky „Na Kamenném“ došlo k dopravní nehodě.

Oznamovatel této nehody našel uprostřed silnice ležet jízdní kolo, vedle kterého u pravé krajnice silnice ve směru na obec Bystřice ležel cyklista. Tento byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě. Nyní je mimo ohrožení života.

K popisu zraněného cyklisty by policisté uvedli, že muž jel na jízdním kole značky AUTHOR CONTEXT světle modré barvy, černé sedlovky, černých řídítek a představce, černé odpružené vidlice. Jízdní kolo mělo na zadním nosiči velké černé brašny. Cyklista měl na sobě bílou cyklistickou přilbu.

Jak došlo k této dopravní nehodě, není zatím známo, proto žádá policie případné svědky, kteří by mohli pomoci objasnit okolnosti této nehody či její průběh, aby se obrátili na kterékoliv oddělení Policie ČR nebo přímo na dopravní inspektorát Třinec územního odboru Frýdek-Místek, tel. 974 742 259, 974 742 587 případně na linku 158.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Frýdecko-Místecka